ادامه مطلب: حضور فعال موسسه رواق حکمت در چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزوی موسسه فرهنگی رواق حکمت در چهارمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی حوزوی در مصلی قم حضوری فعال دارد.

نمایشگاه چهارم دستاوردهای پژوهشی حوزوی پس از قریب به هفت سال برگزار شده است. برگزاری این نمایشگاه در حالی است که نخستین دوره آن در سال 79 و پس از آن در سال‌های 81 و 89 برگزار شده است.

این نمایشگاه از 25 آذرماه سال جاری آغاز و امروز چهارشنبه 29 آذر روز اختتامیه آن می باشد.

علاقه مندان می توانند جهت آشنایی با فعالیت های موسسه رواق حکمت اعم از سایت اسلام کوئست و اسلام پدیا به آدرس مصلی غرفه موسسه رواق حکمت مراجعه فرمایند.

سردبیری موسسه رواق حکمت

 

 

 

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما و تبریک به مناسبت عید سعید غدیر خم، به استحضار می رساند ساعات کار مؤسسه رواق حکمت در شش ماهه دوم سال 1395 از ساعت 8 الی 14 می باشد.

روابط عمومی مؤسسه رواق حکمت

 

بسم الله الرحمن الرحیم

كلُ مَنْ عَلَيهْا فَانٍ وَ يَبْقَى‏ وَجْهُ رَبِّكَ ذُو الجْلَالِ وَ الْاكْرَام‏

خبر درگذشت همکار دانشمند حضرت حجت الاسلام و المسلمین استاد قلبی حسین رضوی در ایام حج در مکه مکرمه موجب تأثر و تأسف فراوان مجموعه موسسه فرهنگی رواق حکمت گردید.

استاد رضوی، از اعضای مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت (ع)، رئیس زبان دانان بعثه مقام معظم رهبری و مسئول زبان اردوی سایت اسلام کوئست دیروز (27/06/94) بر اثر حمله قلبی در شهر مکه مکرمه به دیار باقی شتافت.

ایشان پس از ایجاد سایت پاسخ گویی به پرسش های علوم اسلامی (اسلام کوئست) از سال 1386 تا زمان ارتحال مسئولیت زبان اردوی سایت اسلام کوئست را بر عهده داشتند و در این مدت با همکاری دوستان خود بیش از دو هزار و پانصد پرسش و پاسخ علوم اسلامی را به زبان اردو ترجمه نمودند.

تعهد و دقت زیاد ایشان در انتقال مفاهیم علوم اسلامی، فعالیت گسترده شان در زمینه تبلیغ و توسعه معارف اسلامی در اقصی نقاط جهان از طریق تحقیق و ترجمه متون علوم اسلامی در سایت اسلام کوئست و تواضع مثال زدنی شان همیشه مورد توجه همه همکارانشان در مؤسسه فرهنگی رواق حکمت و شخص حضرت آیت الله هادوی تهرانی بود.

بدینوسیله، ما همکاران ایشان در مؤسسه فرهنگی رواق حکمت، سایت اسلام کوئست این مصیبت بزرگ را به حضور مقدس امام زمان عجل الله فرجه الشریف و تمامی مراجع عظام (دامت توفیقاته) و جامعه روحانیت شیعه کشمیر و تمام اردو زبانان دنیا، و تمامی بازماندگان و خانواده های وابسته بویژه آقای "سید روح الله رضوی" یادگار برومند وی، تسلیت و برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای تمام بازماندگان اجر جزیل و صبر جمیل از درگاه خداوند متعال خواستاریم.

مؤسسه رواق حکمت

 

«شَهْرُ رَمَضانَ الَّذي أُنْزِلَ فيهِ الْقُرْآنُ هُدىً لِلنَّاسِ وَ بَيِّناتٍ مِنَ الْهُدى‏ وَ الْفُرْقان‏»

احتراما ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت شما عزیزان در این ماه پر خیر و برکت، ماه قرآن، ماه رمضان المبارک به استحضار می رساند ساعات کار مؤسسه رواق حکمت در ماه مبارک رمضان از ساعت 9 الی 15 می باشد.

روابط عمومی مؤسسه رواق حکمت

 

«يَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَى أَحْسَنِ الْحَالِ»

عيد نوروز و فرا رسيدن سال نوِ شمسى را به همه ى هم ميهنان عزيز تبريك عرض مى كنیم؛ هم چنين به همه ى ايرانيان در سراسر عالم و در هر جاى دنيا كه زندگى مى كنند؛ و نيز به همه ى ملتهايى كه نوروز را گرامى مى دارند.

به اطلاع همه خوبان و کاربران محترم می رساند، مؤسسه فرهنگی رواق حکمت از تاریخ 29/12/93 لغایت 14/1/94 تعطیل می باشد. ضمنا ساعت کاری در شش ماهه اول سال 1394 از 8 الی 15:30 می باشد.

روابط عمومی مؤسسه رواق حکمت

 

غرفه مؤسسه فرهنگی رواق حکمت در بخش نمایشگاه فعالیت نهادها و کانونهای فرهنگی همایش خانواده بین الملل شیعی به عرضه محصولات علمی و فرهنگی می پردازد.

به گزارش واحد سردبیری مؤسسه رواق حکمت، در راستای منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در بیان اهداف مجمع جهانی اهل بیت (ع)، مبنی بر ایجاد رابطه بین خانواده شیعی در جهان، اولین همایش خانواده بین الملل شیعی با مشارکت کانونهای فرهنگی مرتبط با مجمع جهانی اهل بیت (ع) و نهادها و موسسات فرهنگی فعال در عرصه بین الملل بمنظور معرفی ظرفیت ها، همفکری و هم افزایی برگزار می گردد.

در حاشیه این همایش نمایشگاهی برای عرضه فعالیت های نهادها و کانونهای فرهنگی فعال در عرصه بین الملل دایر می باشد که مؤسسه فرهنگی رواق حکمت همگام با دیگر مؤسسات و مراکز بین المللی از تاریخ 2/11/93 لغایت 9/11/93 حضوری فعال خواهد داشت.

مکان برگزاری: مرکز همایش های دفتر تبلیغات اسلامی واقع در قم - چهار راه شهداء - ابتدای خیابان معلم

واحد سردبیری مؤسسه رواق حکمت

 

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما، به استحضار می رساند ساعات کار دفتر آیت الله هادوی تهرانی در شش ماهه دوم سال 1393 از ساعت 7:30 الی 15 می باشد.

روابط عمومی موسسه رواق حکمت

 

صفحه1 از8

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 بعدی > پایان >>

منوی داخلی